NOTEIKUMI UN DROŠĪBA

 • TU VARI LIDOT, JA:

  -esi vismaz 4 gadus vecs

  -neesi smagāks par 140 kg

  -tu esi fiziski vesels, bez smagām muguras un locītavu traumām

 • DIEMŽĒL TU NEVARĒSI LIDOT, JA ESI:

  -Ar smagām locītavu traumām, lūzumiem

  -Ar muguras un kustību ierobežojošām traumām

  -Grūtniecības periodā

  -Epilepsijas slimnieks

  -Alkohola/ narkotisko vielu reibumā

 • CITA INFORMĀCIJA:

  -Lietus, vējš un sniegs lidojumam netraucēs - lidojums nenotiks tikai negaisa laikā

  -Iepriekšējā pieredze un sagatavošanās nav nepieciešama

  -Lidot ir droši. To nodrošina gan divu instruktoru klātbūtne un uzraudzība, kā arī vēja tuneļa drošības elementi

  -Lūdzam ierasties 10 minūtes pirms rezervētā laika

  -Nepieciešams ērts apģērbs un sporta apavi

 • VAI LIDOT IR DROŠI?

  Drošība ir mūsu prioritāte, mēs garantējam drošu lidošanas pieredzi. Mūsu instruktori ir augsti kvalificēti un apmācīti visos drošības jautājumos. Lidojuma laikā instruktors vienmēr būs Tev blakus, rūpējoties par Tavu drošību un to, lai Tu gūtu neaizmirstamu lidojuma pieredzi.

 • NO KĀDA VECUMA DRĪKST LIDOT?

  Lidot var ikviens sākot no 4 gadu vecuma. Mūsu instruktori rūpēsies par Tavu un Tavas ģimenes loceķļu drošību visa lidojuma laikā.

 • CIK ILGS IR LIDOJUMS?

  Kopējā lidošanas pieredze ir apmēram 60 minūtes ilga kopš brīža, kad Tu ierodies pie mums - vēja tunelī AERODIUM.

 • VAI IR NEPIECIEŠAMS IEPRIEKŠ VEIKT REZERVĀCIJU?

  Lai varētu Tev garantēt lidojuma pieredzi, mēs iesakām Tev iepriekš veikt rezervāciju, izvēloties sev piemērotu lidojuma laiku mūsu mājas lapā www.aerodium.lv vai sazinoties ar mums pa telefonu. Ja Tev radusies spontāna piedzīvojumu kāre - brauc lidot un mēs Tev piedāvāsim pieejamos lidojuma laikus uz vietas.

 • VAI LĪDZBRAUCĒJIEM BŪS INTERESANTI?

  Tavu lidojuma pieredzi ikviens, kas atbraucis līdzi, varēs vērot no vairākiem skatu punktiem. Kas zina - varbūt Tavs lidojums iedvesmos arī citus piepildīt sapni par lidošanu!

 • CIKOS JĀIERODAS?

  Lai uzspētu veikt reģistrāciju un sagatavties lidošanas pieredzei, ierodies vismaz 15 minūtes pirms rezervētā lidojuma laika.

 • KĀDS APĢĒRBS IR PIEMĒROTS LIDOJUMAM?

  Ģērbies ērti, lai savam apģērbam varētu uzvilkt virsū lidošanas tērpu. Ja Tev ir gari mati, tos noteikti lidojuma laikā būs nepieciešams saņemt astē.

 • VAI LAIKAPSTĀKĻI IETEKMĒ LIDOŠANU?

  Lietus, vējš un sniegs lidojumam netraucēs - lidojums nenotiks tikai negaisa laikā.

 • ES VĒLOS IEMĀCĪTIES LIDOT KĀ PRO..

  Ja ar lidojumā gūtajām laimes sajūtām vien nepietiek - iemācies lidot pats AERODIUM Lidošanas skolā. Par Lidošanas skolas piedāvājumu sazinies ar mums.

PAR AERODIUM

Latviešu uzņēmums AERODIUM ir viens no pasaules līderiem vertikālo vēja tuneļu ražošanā un pasaules līderis lidošanas šovu sniegšanā. Uzņēmums ik dienu izgudro, ražo, uzstāda un apkalpo vertikālos vēja tuneļus dažādām industrijām visa pasaulē: izklaidei, šovbiznesam un kino industrijai, militārajai industrijai un sportam.

Tieši AERODIUM ir tā komanda, kas radīja pasaulē pirmo vēja tuneli, kas paredzēts izklaides vajadzībām, kā arī sniedza pasaulē pirmo lidošanas šovu Turīnas Olimpiskajās spēlēs! Uzņēmums nemitīgi rada jaunas inovācijas arī šovbiznesa nozarei – Ķīnas tirgū ir atvērts pasaulē pirmais lidošanas amfiteātris „Lidojošo mūku templis“, kā arī vēja tunelis uzbūvēts „Karību jūras pirātu“ šovam pasaules lielākajā „Disnejlendā“. AERODIUM komanda iemācīja lidot gan Džekijam Čanam, gan arī Tomam Krūzam, speciāli „Neiespējamā Misija: Sekas“ filmēšanai uzbūvējot pasaulē lielāko vēja tuneli.  

 AERODIUM vēja tuneļi līdz šim bijuši vairāk nekā 45 pasaules valstīs, no kurām ASV, Ķīnā, Bahreinā, Ēģiptē, Slovēnijā un Apvienotajā Karalistē atvērtas uzņēmuma franšīzes. Uzņēmuma klientu vidū ir tādi pasaulslaveni zīmoli kā Red Bull, Superman Returns, Mercedes Benz, NFL Draft, Guinness World Records, Volvo Ocean Race un citi.

AERODIUM strādā misijas vadīts – sniegt labāko lidošanas pieredzi un parādīt, ka viss neiespējamais ir sasniedzams!

KONTAKTI

LIDOŠANAS SEZONA IR SLĒGTA. JAUNĀ LIDOŠANAS SEZONA TIKS ATVĒRTA 2021. GADA PAVASARĪ/ VASARĀ.